Ztroskotanec ...

14. ledna 2013 v 21:38 |  Výkřiky
Život je blázinec.
A já už jsem se asi doopravdy zbláznila.
Unavuje mě věčně sledovat, jak na mě každej civí. Jak si o mě povídají bábi, když okolo nich projdu, jak mi všichni do hlavy vtloukají, že první dojem je nejdůležitější, že se na něm zakládá. A že bych to neměla mít tak u zadku.
Ale mě to u zadku je! Vážně mě nezajímá, že se můj zevnějšek někomu nelíbí, že se někomu nelíbí můj účes, moje uši, to jak se oblíkám. Je mi to jedno, jen mě dostává, že jsou lidi tak zvyklí na to bejt stejný, že když se někdo oblíká jinak, nosí jinej účes a tak... musí bejt hned špatnej. To mi přijde šíleně smutný.

Za tu dobu, co jsem napsala poslední článek se toho moc nezměnilo.
Pořád jsem utahaná, smutná a nevím co se sebou, pořád nemůžu přijít na to jestli mám vůbec nějaký ten smysl života a jestli ho má vůbec někdo, jestli to neni prostě jen nějakej výmysl.
Šílený sny mě pronásledují pořád. Občas si připadám jako chodící mrtvola, debil, alkoholik a ztroskotanec.
Dneska jsem měla zkoušení na který jsem se učila skoro celej tejden a nedala jsem ho. Prostě já se nikdy neučila a vždycky jsem prolezla a když se jednou rozhodnu, že se na to teda kouknu, abych doma měla o jedno vyčítání míň, stejně to poseru.
To jsem se na to mohla vykašlat hned a ten zabitej čas ztrávit úplně jinak.

Vážně nějak nevím co se sebou.
Všechno se mi nějak hroutí, alespoň že mám někoho s kým je to všechno snesitelnější. I když blázen z toho všeho co se děje jsem stejně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Seš mi fuck. Seš mi fuck. | Web | 14. ledna 2013 v 23:11 | Reagovat

Lidi sou zasraný ovce, a nesnesou pohled na toho jinýho člověka v davu.
Zvykla jsem si, jak  civí. Když ty jejich opovržlivý pohledy zaznamenám- vyžívám se v tom. Mam chuť smát se jak šílenec, vysmát se jim do ksichtu. Jak sou všichni stejný.

2 Ilma Ilma | Web | 18. ledna 2013 v 20:45 | Reagovat

Připadáš mi jako moje segra. :)
Názory, a tak vlastně většina věcí.
Lidi už asi nemá cenu řešit. Důležitý je, co se líbí Tobě.. a pamatuj, ten kdo tě má rád, tě neodsoudí za to, jak vypadáš..
Navíc to, jak teď máš vlasy, styl oblíkání.. hodí se to k tobě a sluší ti to. Tak ať si všichni vylížou prdel. Záviděj.
Mímochodem nejsi sama, kdo se většinou neučí a proleze docela i dobře.. a pak se učí a je to stejně v prdeli. Já takhle krásně posrala matematiku. Opět.
Učila jsem se, doma jsem vypočítala všechno a pak prostě bum. Jeden příklad v pololetce. Pak není divu že má člověk odpor k tomu se cokoliv učit, když výsledek je stejnej, jakoby na to úplně sral..

3 watchingskies watchingskies | Web | 19. ledna 2013 v 15:36 | Reagovat

Nejhorší je, že nejsem zamilovaná.Jen si chci taky užít, když si užívají ostatní kolem mě. Aspoň jednou v životě.

To s tím učením, ono se ti to zase vrátí. I když to teď nejde, tak se stránka otočí a ty něco velkýho dokážeš. Ne, nemusíš tomu věřit, to je klišé dnešní doby. Je to prostě takový životní pravidlo.

A ano. I já se setkávám s lidma, kteří mě sjedou pohledem od hlavy k patě (baby) a s kyselým xichtem si kráčí dál. Některý pohledy cejtím i v zádech, ale seru na ně. Máš v tomhle totiž naprostou pravdu..oni jsou všichni jak přes kopírák..to MY tady tomu dodáváme tu šťávu.

4 es ef es ef | Web | 21. ledna 2013 v 21:42 | Reagovat

Jo, to znám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama