Nemůžu bejt pořád dole.

24. října 2012 v 21:47 |  Výkřiky

Říká se, že kdo hledá najde.
Mě spíš přijde, že když člověk nehledá, pak teprve najde, ne?


Dneska mi matka řekla, aby jsem se konečně taky ke všemu vyjádřila. Tak jsem se teda vyjádřila. Řekla mi "a ty si jako myslíš, že až ti bude osumnáct, tak si budeš moct dělat co chceš? Samozřejmě, že dokavaď budeš bydlet u nás, budeš se řídit našema pravidlama."
Vypadlo ze mě, že mě až bude osumnáct a při troše štěstí budu mít peníze, tak už dávno u nich bydlet nebudu. Jenomže je jasný, že u našich budu dokavaď nedodělam školu... takže ještě pár let poslouchat, že jsem příživník budu.
Jak skvělé nemít domov, kterýmu by jste s chutí a krásnýma vzpomínkama říkali domov.

A všechno mi tak trochu připadá mimo.
Vždycky jsem říkala, jak je stereotyp trapnej a že nikdy ve stereotypu žít nechci, ale teď bych za něj dala snad cokoliv.
I když za stereotyp jako takovej ne. Spíš bych chtěla mít stereotyp lidí, že by jsem se všema lidma měla pořád stejnej vztah, aby se to neměnilo. To je taky malinko nemožný, že jo.

Moje nová třídní mi s úsměvem dneska zdělila, že jsem vlastně rok zahodila do koše. Na jednu stranu jo, ale na druhou toho nelituju.
Tím, že jsem rok byla na církevce jsem poznala neuvěřitelný lidi, kteří mě toho hromadu naučili a na který nikdy nezapomenu, ale na druhou stranu.. že jsem podruhý v prváku není moc dobrá vyzitka, když se chcete někomu zalíbit.
Ale komu já se chci asi tak zalíbit, že jo.

A třeba se konečně zlepší ne?
Vždyť pořád nemůžu bejt jenom dole, ne?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Stalo se vám někdy něco dobrýho po druhej hodině raní ?!

Jasně, spousta věcí !
Vůbec žádná.

Komentáře

1 Meggy Meggy | Web | 24. října 2012 v 22:48 | Reagovat

S tím hledáním máš pravdu. Počkej, to bylo v jedný písničce od Praga. Nějak takhle - "když vystřelim, málokdy něco zasáhnu,a když jo, věř mi, kdybych bejval chtěl, v životě to netrefim"
A jako... s tím stereotypem, já stereotyp mám ráda, nemám ráda, když se věci měněj, je z toho akorát chaos a zmatek. Vždyť to znáš.
A já se řídím heslem, že každá zkušenost je dobrá. I padnutí na hubu je krok do předu. Nedělej si nic z učitelky, když budeš chtít, zvládneš to, doženeš ten rok, jenom si musíš dát pozor, aby ti toho neujelo víc :)

2 Niko Tin Niko Tin | Web | 27. října 2012 v 13:26 | Reagovat

krásně napsanej ten začátek asi se taky budu snažit nehledat :) jo třeba se to všechno zlepší, změní, kdo ví:) musíme věřit

3 Počkej si. Počkej si. | Web | 27. října 2012 v 19:03 | Reagovat

Jednou prostě vyplaveš nahoru. Každej jednou bude na vrchu. Teda.. doufám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama